Na czym polega monitor cen?

Na czym polega monitor cen?

24 maja 2019 0 By addmin5

Świetne narzędzie

Monitor cen jest naprawdę świetnym narzędziem. Jest to po prostu system, który w sposób samoczynny tworzy zestawienia sprzedażowe naszych produktów – oczywiście na tle naszej konkurencji. Narzędzie to pobiera produkty z naszego sklepu i najprościej mówią je zestawia z konkurencyjną ofertą. Możemy dzięki temu monitorować cenowe porównywarki lub też sklepy internetowe przez nas wybrane. System opiera się na zasadzie cenowej automatyki. My osobiście nic nie musimy robić. Wszystkim zajmują się boty.

Automatyczna analiza

System w sposób automatyczny wszelkie informacje pobiera jak i także je analizuje. Boty bez żadnego udziału ludzkiego, monitorują całodobowo działania firm na przykład na porównywarkach. Następnie zmieniają ceny w oparciu o dane aktualne. Możemy śmiało sobie zdefiniować alerty smsowe czy też mailowe. Chodzi o powiadomienia o działaniach konkurencyjnej firmy lub też wahania cen przy konkretnym produkcie. Dzięki użyciu systemu wiemy w zasadzie błyskawicznie, jakie panują tendecje w naszej branży.

Modyfikacja automatyczna cen

Monitor cen jest także odpowiedzialny za modyfikację cen. Na podstawie wszelkich ruchów konkurencji boty zmieniają cenę naszego asortymentu. Chodzi o to, aby zawsze osiągał pozycje pierwsze w cenowych porównywarkach. Monitor cen nie tylko obniża ceny, ale co ciekawe także zależnie od tego co się dzieje na rynku je podnosi. Narzędzie to działa zależenie od samych cenowych scenariuszy. Jak widać nie jest to takie skomplikowane.

Więcej informacji na https://dealavo.com/pl