ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU TARNÓW, NOWY SĄCZ 

                                
Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób najbardziej narażonych na zakażenie. Martwisz się o swoich bliskich, znajdują się w grupie ryzyka? Sam boisz się o swoje zdrowie? Mamy na to sposób. Zakupy z dostawą do domu są doskonałą bronią w walce z koronawirusem!

                            
W związku z pandemią koronawirusa, szczególnie chronioną grupą są seniorzy oraz inne osoby z podwyższonym ryzykiem zachorowania, które z racji obniżonej odporności, są bardziej narażone na powikłania w wyniku zachorowania na COVID-19. Zadajemy więc sobie pytanie, co zrobić, by pomóc takim osobom w ich codziennym życiu, aby zredukować ryzyko kontaktu z wirusem?

                                 
W obliczu aktualnej sytuacji epidemiologicznej temat zakupów online jest coraz częściej poruszany.
Nie wszyscy w końcu zdają sobie sprawę z tego, jak nabyć produkty spożywcze przez Internet i zrobić zakupy z dostawą do domu oraz jakie sklepy oferują tego typu usługi. Z myślą przede wszystkim o wspomnianych wyżej osobach, dla których dzisiaj codzienne zakupy mogą stanowić duże wyzwanie, uruchomiliśmy sklep online, w którym znajdziesz najpotrzebniejsze produkty i zrobisz zakupy z dostawą do domu Tarnów i Nowy Sącz.                                


ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU TARNÓW, NOWY SĄCZ – ZAMÓW ZAKUPY

                        
Obsługa naszego sklepu jest prosta i intuicyjna, tak, by mógł sobie poradzić z nią każdy. Wybierasz listę zakupów spośród szerokiego asortymentu produktów spożywczych, kosmetycznych oraz chemicznych. Składasz zamówienie i czekasz na naszego dostawcę, od którego otrzymasz swoje zakupy bez wychodzenia z domu. Jak jednak wiadomo, osoby starsze mogą mieć problem z obsługą komputera lub sceptycznie podchodzić do tej formy zakupów, toteż w trosce i z myślą o nich, dla ułatwienia tej czynności, mamy także otwartą infolinię, gdzie swoją listę zakupów można podać konsultantce i w ten sposób dokonać zamówienia.                             


Dajemy Ci gwarancję zawsze świeżych i przede wszystkim sprawdzonych lokalnych produktów. Zaopatrujemy się w najlepszej jakości artykuły spożywcze (pieczywo, wędlinynabiał itp) oraz chemiczne! Ty decydujesz o metodzie płatności. Pragniemy pomóc osobom, które są samotne, nie mogą wyjść na zakupy, przechodzą kwarantannę, żyją w strachu o swoje życie.

                         
DARMOWA DOSTAWA ZAKUPÓW ONLINE TARNÓW, NOWY SĄCZ

                            
Zamówienie powyżej 250 zł jest całkowicie darmowe!

                        
Warto pokazać, że w tym trudnym okresie potrafimy się zjednoczyć i bierzemy na siebie odpowiedzialność, żeby zadbać o starsze osoby i odwdzięczyć się za to, jak one dbały o nas kiedyś. Teraz seniorzy wolą nie ryzykować wyprawy do sklepu, więc liczą na pomoc dzieci czy wnuków, jednak jeśli taka pomoc jest niemożliwa np. ze względu na różne miejsce zamieszkania to zakupy online są idealnym wyborem. Przyświeca nam polska akcja #zakupydlastarszejgrupy oraz #zakupydlaseniora. Dokładamy wszelkich starań, aby pokazać straszym osobom, że nie są sami i dodać im otuchy w tym trudnym okresie. Stąd też pomysł infolinii, a także darmowa dostawa dla osób powyżej 65 roku życia na ternie Tarnowa, Nowego Sącza i okolic.

                  
Nasi dostawcy zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa, dostarczając do drzwi zamówione produkty. Wyposażeni są w maseczki, rękawiczki ochronne oraz środki antybakteryjne. Pozostają w ograniczonym do minimum kontakcie z drugim człowiekiem, zgodnie z wprowadzonymi procedurami bezpieczeństwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci bez wychodzenia z domu mogą zaopatrzyć się w niezbędne artykuły wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie.


                               
Wychodzimy z inicjatywą, aby pomóc w ochronie ludzkiego zdrowia, a nawet życia. Oferujemy bezkontaktową dostawę zakupów pod drzwi Twojego domu. Walczmy razem z koronawirusem!

                

ZMINIMALIZUJ RYZYKO – ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU TARNÓW, NOWY SĄCZ


Osoby w podeszłym wieku oraz z chorobami współistniejącymi, powinny być poddane szczególnej opiece, pozostać w swoich domach i tym samym zminimalizować ryzyko zakażenia. Należy wspomóc je w organizacji życia, dając możliwość uniknięcia możliwego kontaktu z osobami zakażonymi oraz w codziennych obowiązkach takich, jak np. zakupy spożywcze z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa


Zakupy w naszym sklepie online w Tarnowie i Nowym Sączu są alternatywą dla stania w długich kolejkach w sklepach stacjonarnych i niepotrzebnej ekspozycji na kontakt z innymi, potencjalnie chorymi ludźmi. Ogranicz wychodzenie z domu do absolutnego minimum i zrób zakupy online. Z nami życie codziennie stanie się łatwiejsze!

Produkt dodany do porównania