ZAKUPY ONLINE TARNÓW NOWY SĄCZ

                       

Jesteśmy nowo otwartym supermarketem internetowym, działającym na terenie Tarnowa i Nowego Sącza, który powstał wraz z potrzebą szukania nowych rozwiązań w czasach pandemii, w myśl zasady #zostańwdomu, a także aby ułatwić każdemu tak przyziemną czynność jak zakupy, które w obecnym czasie stały się nie lada wyzwaniem. Pragniemy zadbać o Państwa komfort i bezpieczeństwo oraz pomóc odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Ponadto jako sklep online, wspieramy lokalnych producentów, zaopatrując się w asortyment właśnie w małych, sąsiedzkich sklepach oraz bezpośrednio z gospodarstw rolnych z ekologiczną żywnością.            


Oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, chemię oraz kosmetyki. Dbamy, aby w naszym asortymencie nigdy nie zabrakło świeżych owoców, warzyw, mięsa, nabiału oraz ciepłego, chrupkiego pieczywa. Zaopatrujemy się w gospodarstwach, które oferują zdrową, naturalną i nieprzetworzoną żywność, zwracając uwagę na najwyższą jakość naszych produktów. Wspieramy inicjatywę tarnowskich i sądeckich rolników, propagującą zakupy bezpośrednio z gospodarstw rolnych, przyczyniając się do podtrzymania polskiej gospodarki i zachowania tradycyjnego krajobrazu polskiej wsi.
                                     

ZAKUPY PRZEZ TELEFON I ZAKUPY PRZEZ INTERNET

                              
Obsługa naszego sklepu jest prosta i intuicyjna, jednak aby ułatwić złożenie zamówienia, na przykład osobą starszym, mamy czynną także infolinię, dzięki której można zrobić zakupy przez telefon, bez wychodzenia z domu. W razie potrzeby nasz konsultant rozwieje wszelkie wątpliwości i wykona zakupy za Państwa.

                                           
Za zamówienie zapłacisz online lub zaznaczasz opcje płatności gotówką przy odbiorze. Co ważne, dostawa z naszego sklepu jest w 100% bezpieczna i całkowicie bezkontaktowa– z wyjątkiem bardzo uważnego i ostrożnego odbioru gotówki. Zawsze jednak zachowujemy odpowiednie procedury bezpieczeństwa (rękawiczki, żel antybakteryjny, preparaty dezynfekujące, maseczkę oraz 2m dystansu). Nasi dostawcy przestrzegają najwyższych standardów higieny, paczki są dezynfekowane, a zakupy zostawione bezpośrednio pod drzwiami naszego klienta.                                


TANIE ZAKUPY INTERNETOWE                           


Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny, dając jednocześnie pewność asortymentu z najwyższej półki. Zakupy online mogą ograniczyć potencjalne ryzyko infekcji praktycznie do zera. Jest to możliwe przede wszystkim z dwóch powodów, a są nimi właśnie możliwość wyeliminowania kontaktu z dostawcą, poprzez pozostawienie produktów z zamówienia pod drzwiami mieszkania oraz zrealizowanie płatności online.                             


BEZPIECZNE ZAKUPY PRZEZ INTERNET
                         

Robimy co w naszej mocy, by zapewnić jak najlepsze i bezpieczne zakupy. Ograniczenie kontaktu z innymi osobami stało się priorytetem i tylko w taki sposób możemy faktycznie zatrzymać pandemię i ograniczyć ryzyko nieświadomego przekazywania infekcji kolejnym osobom.

Produkt dodany do porównania