KORONAWIRUS A ZAKUPY ONLINE TARNÓW NOWY SĄCZ

              
Przebywasz obecnie na kwarantannie? Jesteś seniorem w grupie podwyższonego ryzyka? Nie możesz liczyć na niczyją pomoc? Wychowujesz samotnie dzieci? Lub może boisz się w obecnych czasach udać do sklepu stacjonarnego, w którym trzeba wiele minut oczekiwać na swoją kolej? Zrób u nas zakupy online Tarnów, Nowy Sącz.

               

Aby ograniczyć wychodzenie z domu i zabezpieczyć się na ewentualne braki produktów w sklepach, w przeprowadzonych niedawno badaniach równo połowa internautów wskazała, że robi w tych czasach zakupy w sieci. Zapewne robiłoby ich jeszcze więcej gdyby nie słaba dostępność takich sklepów w Polsce. Dlatego nie poddajemy się – specjalnie dla Was otwieramy pierwszy taki sklep online z żywnością w Tarnowie oraz Nowym Sączu i okolicach.

                   
ZAKUPY ONLINE TARNÓW NOWY SĄCZ A KORONAWIRUS 

                   
W pierwszej kolejności konsumenci zadbali o zapasy produktów spożywczych, a także niezbędnych środków czystości i  dezynfekcji. Połowa internautów zakupiło więcej artykułów sypkich (kaszy, makaronów), oraz dokonało zakupu produktów higienicznych (np. papieru toaletowego, chusteczek) i środków antybakteryjnych. Nasz sklep internetowy ma to do tego, że asortyment jest całkowicie pełny. Na bieżąco uzupełniamy nasze magazyny, tak aby dla nikogo nie zabrakło produktów. Nie trzeba ich robić na zapas. W czasie przymusowej ogólnokrajowej kwarantanny wiele osób pozostaje w swoich własnych domach.  Koronawirus w Polsce to coraz większe zagrożenie i chociaż obowiązuje kwarantanna, to każdy robi zakupy, nie wiedząc do końca, że wirus może przetrwać na różnych powierzchniach od kilku godzin do nawet 3 dni.  Wychodzenie na codzienne zakupy już nie jest dla nikogo bezpieczne!

                     
BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE A KORONAWIRUS

                          
W związku z aktualną sytuacją chcemy się upewnić, że niezbędne produkty będą dostępne dla naszych klientów oraz że możemy je bezpiecznie dostarczać. Dostawy staramy się realizować bezkontaktowo, aby zminimalizować ryzyko dla klientów oraz dostawców. Nasi dostawcy gdy tylko podjeżdżają pod adres klienta starają się telefonicznie kontaktować z nim, aby przekazać informację o przybyciu, możliwości odebrania swoich produktów, przedstawić zamienniki oraz wartość zamówienia i dokonać ewentualnej płatności, jeśli taką wybrał nasz klient. Na tym etapie możesz zdecydować o nieprzyjęciu zamiennika, a nasz dostawca go wyjmie z zakupów i odliczy od wartości zamówienia. Zawsze możesz też zostawić nam komentarz podczas dokonywania płatności online – napisz nam swoje preferencje. Na pewno się do nich dostosujemy. Następnie dostawca dostarczy zakupy pod drzwi domu lub mieszkania.

                       
ZAKUPY INTERNETOWE TARNÓW, NOWY SĄCZ

                         
Jak bezpiecznie robić zakupy w sytuacji, kiedy koronawirus przenosi się drogą kropelkową? Przede wszystkim należy za wszelką cenę unikać miejsc publicznych, w których narażeni jesteśmy na bliski kontakt, a tym samym infekcję. Do takich miejsc oczywiście należą w tym momencie przede wszystkim właśnie sklepy. Stanie w długich przepełnionych kolejkach, ciągły brak towaru na półkach oraz przebywanie z wieloma ludźmi pod jednym dachem generuje w nas strach oraz możliwość narażenia swojego zdrowia. Gdy jest to tylko możliwe rób zakupy spożywcze online, ponieważ w ten sposób ograniczysz ryzyko zarażenia koronawirusem do minimum! Taki jest właśnie nasz sklep! Zrób zakupy online Tarnów, Nowy Sącz i nie ryzykuj zarażeniem siebie i swojej rodziny! Otwieramy go specjalnie dla Was, wiedząc, że nasz rynek potrzebuje takiego miejsca.

                  

Staraj się robić zakupy online i wygraj z zagrożeniem, ograniczając kontakt z innymi ludźmi oraz przestrzegając zasad bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym z artykułami spożywczymi zrobisz zakupy wygodnie i bezpiecznie. Na razie liczba produktów w sklepie internetowym jest ograniczona do tych najbardziej niezbędnych. Asortyment będzie jednak stale powiększany.

Produkt dodany do porównania