BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE TARNÓW, NOWY SĄCZ

                                                              
W związku z wyjątkową sytuacją z jaką musimy się zmagać, niezwykle ważnym aspektem stało się ograniczanie kontaktów, a co się z tym wiąże – zmniejszanie ryzyka zakażenia. Zrób z nami bezpiecznie zakupy online Tarnów, Nowy Sącz! Unikniesz zbędnego kontaktu z innymi osobami w sklepach stacjonarnych, a zamówienie zostanie na czas dostarczone do Twojego domu.

                                                             
Duże skupiska ludzi to środowisko, które sprzyja rozprzestrzenianiu się koronawirusa, przenoszącego się drogą kropelkową. W związku z tym w Polsce zamknięto większość instytucji, w tym galerie handlowe, kina, teatry, a nawet parki miejskie. Pomimo faktu, iż otwarte pozostały sklepy spożywcze, to zakupy w nich mogą przysporzyć nam sporo problemów i stwarzać niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia.                                 

                                            

ZRÓB BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE
                                       
Polacy słusznie obawiają się możliwości zarażenia koronawirusem i zgodnie z zaleceniami ekspertów, ograniczają kontakty z innymi ludźmi. Ogólnokrajowa kwarantanna ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się choroby. Dobrowolne lub przymusowe pozostanie w domu wiąże się jednak z koniecznością uzupełniania zapasów. Nie dziwi więc fakt, że gwałtownie wzrosło zainteresowanie zakupami internetowymi, które są o wiele bezpieczniejszą formą nabywania potrzebnych nam produktów od wizyt w marketach czy osiedlowych sklepikach.
Widząc błyskawicznie rosnące potrzeby, a zarazem chcąc pomóc Polkom i Polakom przetrwać okres kwarantanny jak najlepiej, wychodzimy z inicjatywą i dołączamy do akcji #zostanwdomu, oferując bezpieczne zakupy online w Tarnów, Nowy Sącz.

                             
ZAKUPY ONLINE TARNÓW NOWY SĄCZ

                                
Z powodu pandemii koronawirusa wiele osób zrezygnowało z zakupów w sklepie stacjonarnym, na rzecz zamawiania przez internet. Zgodnie z powszechnym przekonaniem, taka forma jest bezpieczniejsza, szczególnie że nie wymaga opuszczania swojego domu.
Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, jak nabyć produkty spożywcze (owoce, warzywa, nabiał, wędliny) przez Internet i zrobić bezpieczne zakupy online.
Z myślą o wszystkich ,dla których dzisiaj codzienne zakupy mogą stanowić duże wyzwanie, uruchomiliśmy sklep online, w którym nabędziesz najpotrzebniejsze produkty i zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu na terenie miasta Tarnów i Nowy Sącz.
Obsługa naszego sklepu jest bardzo prosta i intuicyjna, tak, by poradził sobie z nią każdy. Wystarczy wybrać listę zakupów spośród szerokiego asortymentu produktów spożywczych, kosmetycznych oraz chemicznych, złożyć zamówienie i czekać na naszego dostawcę, od którego otrzymasz swoje zakupy bez wychodzenia z domu.
W trosce o osoby starsze, które mogą mieć problem z obsługą komputera i dla których stworzenie zamówienia online mogłoby być problemem, otworzyliśmy infolinię, gdzie swoją listę zakupów można podać konsultantce i w ten sposób dokonać zamówienia.

                        

ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

                             
Oferujemy klientom bardzo duży wybór produktów. Dowozimy zawsze świeże owoce, warzywa, mięso oraz nabiał, a także ciepłe, chrupkie pieczywo. Zaopatrujemy się w lokalnych małych sklepikach, które dają pewność asortymentu z najwyższej pólki i pozwalają podtrzymywać polską gospodarkę.
Nasza dostawa jest całkowicie bezkontaktowa, gdzie wyjątkiem jest bardzo ostrożny odbiór gotówki. Zawsze jednak dbamy o zachowanie odpowiednich standardów higieny i procedur bezpieczeństwa. Nasi dostawcy wyposażeni są w maseczki, rękawiczki ochronne oraz preparaty dezynfekujące oraz zachwoują odpowiedni odstęp.

                           

Nie dajmy ryzyku żadnych szans! Unikaj miejsc publicznych, w tym sklepów stacjonarnych, w których narażeni jesteśmy na bliski kontakt, a tym samym infekcję. Róbmy bezpieczne zakupy online Tarnów, Nowy Sącz!

                         

Zakupy online mogą ograniczyć potencjalne ryzyko infekcji koronawirusem praktycznie do zera.
Jest to możliwe przede wszystkim z dwóch powodów, a są nimi właśnie możliwość wyeliminowania kontaktu z dostawcą, poprzez pozostawienie produktów z zamówienia pod drzwiami mieszkania oraz zrealizowanie płatności online.

                                       

BEZKONTAKTOWA DOSTAWA ŻYWNOŚCI TARNÓW, NOWY SĄCZ

                                          
Nasz sklep doskonale wpisuje się w zamysł, gdzie bezkontaktowa dostawa żywności w Tarnów, Nowy Sącz pozwala na ograniczenie zagrożenia infekcją do minimum. Umożliwiamy przeprowadzenie płatności online – wówczas dostawa odbywa się całkowicie bezkontaktowo lub mogą Państwo zaznaczyć płatność gotówką przy odbiorze. W takim przypadku nasz przeszkolony dostawca zachowa odpowiednie środki bezpieczeństwa, tak by w spokoju można było cieszyć się zakupami.

                                        
Wspierajmy się nawzajem, ograniczajmy ryzyko do minimum i razem pokonajmy koronawirusa!

                     

Osoby starsze i z chorobami współistniejącymi są najbardziej narażone na ryzyko zachorowania i to one powinny być poddane szczególnej opiece. Bezkontaktowa dostawa żywności w Tarnów, Nowy Sącz, pozwala zadbać o bezpieczeństwo, zwłaszcza osobom, dla których opuszczanie swojego miejsca zamieszkania, wiąże się ze strachem i niesie największe ryzyko. Możemy zatem pomóc w ich organizacji życia, zamawiając dla nich niezbędne do funkcjonowania produkty i odciążając ich tym samym z konieczności stania w długich kolejkach i narażania się na niepotrzebny stres i kontakt z innymi osobami. Zakupy online, oprócz wygody i bezpieczeństwa, pozwalają także na przemyślane wybory i kontrolowanie tego, co znajdzie się w Państwa koszyku. Ekspansja koronowirusa sprawiła, że tak przyziemna czynność jak robienie zakupów, w obliczu epidemii zupełnie zmieniła swój charakter. Obecnie każde wyjście trzeba zaplanować, robić listy zakupów, odpowiednio się do nich przygotować i zachować ostrożność na ich każdym etapie. W obrębie sklepu, do naszych uszu dobiega nieustannie komunikat, aby dokonywać wyborów sprawnie, w celu jak najszybszego opuszczenia sklepu i umożliwienia innym klientom wejścia do marketu. Zakupy online nie są objęte takimi nakazami i można w spokoju zastanowić się czego potrzebujemy i sprawić by nasze zakupy były przemyślane, a pusta pólka sklepowa nas nie zaskoczyła.

                                     
Robimy co w naszej mocy, by zapewnić jak najlepsze i bezpieczne zakupy. Ograniczenie kontaktu z innymi to priorytet i tylko w taki sposób możemy realnie zatrzymać epidemię i ograniczyć ryzyko nieświadomego przekazywania choroby kolejym osobom.

Wspólnie możemy wiele zdziałać!

Produkt dodany do porównania