ZAKUPY PRZEZ TELEFON TARNÓW, NOWY SĄCZ

                                               
W mediach słyszymy nieustannie komunikaty do starszych osób, by szczególnie na siebie uważały w związku ze zwiększonym ryzykiem ciężkiego przebiegu choroby wywoływanej przez koronawirusa. Obawy nie są bezpodstawne. Chociaż wobec zagrożenia wszyscy musimy przestrzegać określonych, restrykcyjnych zasad, to szczególną grupę ryzyka stanowią seniorzy.

                                          
ZAKUPY DLA SENIORÓW NA TELEFON

                                 
Dlaczego koronawirus COVID-19 jest groźniejszy dla osób starszych?
Po 61. roku życia dochodzi do osłabienia układu immunologicznego, co powoduje, że seniorzy znacznie częściej muszą zmagać się z chorobami przewlekłymi. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), wśród chorób, które mogą sprzyjać w namnażaniu się wirusa między innymi cukrzycę, choroby płuc, astmę czy chorobą niedokrwienną serca. W związku z tym, jako dzieci, wnuki, zastanawiamy się, co moglibyśmy zrobić, aby ułatwić funkcjonowanie naszym rodzicom, dziadkom, czy tez po prostu osobom z otoczenia, aby ułatwić im funkcjonowanie tym trudnym dla nas wszystkich czasie i zmniejszyć ryzyko zakażenia wirusem?

                 
Profilaktyczna pomoc seniorom uwzględnia osoby z najbliższego środowiska czyli rodzinę ale tez sąsiadów, którzy mogliby zorganizować dla nich np. zakupy spożywcze. Seniorzy w okresie zagrożenia epidemiologicznego nie powinni wychodzić z domu, ograniczyć poruszanie się na zewnątrz powinien też każdy, dlatego idealną opcją są zakupy online i zakupy przez telefon.
My wychodzimy naprzeciw takim rozwiązaniom i oferujemy zakupy przez telefon Tarnów, Nowy Sącz. Oprócz zakupów online, w trosce i w obawie o zdrowie naszych bliskich umożliwiamy właśnie dokonanie zamówienia poprzez kontakt telefoniczny z konsultantką i zakupy spożywcze dla seniorów w mieście Tarnów, Nowy Sącz. Osoby w podeszłym wieku często nie potrafią dokonywać zakupów przez Internet, to może powodować u nich dodatkowy stres i niechęć, zatem doskonałą alternatywą są zakupy przez telefon.

                                                   
Wystarczy zadzwonić na infolinię naszego sklepu online Tarnów, Nowy Sącz, przekazać jakie produkty chcemy zamówić, podać adres a całą resztą zajmiemy się my! U nas zrobisz zakupy spożywcze dla seniorów przez telefon.
Nie ryzykuj, #zostańwdomu!

                                
ZAKUPY PRZEZ TELEFON TARNÓW, NOWY SĄCZ

                                         
W tym trudnym okresie pragniemy udowodnić seniorom, że mogą na nas liczyć i zatroszczyć się o nich tak, jak oni kiedyś opiekowali się nami. Ten specyficzny czas jest okazją do tego, aby się zjednoczyć i wziąć na siebie odpowiedzialność pomocy tym, którzy są od nas słabsi i liczą na nasze wsparcie. W naszej ofercie mamy także środki antybakteryjne w postaći żeli i sprey'ów które są pierwszą linią obrony przed wirusami.

                                 

Zakupy w naszym sklepie online, oprócz łatwej i intuicyjnej obsługi, dają gwarancję świeżych i sprawdzonych produktów z lokalnych, sąsiedzkich sklepów. Działamy w myśl akcji społecznej #zakupydlastarszejgrupy oraz #zakupydlaseniora w Tarnów, Nowy Sącz. Dostawa jest bezdotykowa, zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa, a nasi dostawcy wyposażeni są rękawiczki i maski ochronne oraz produkty do dezynfekcji, tak by zapewnić maksymalną ochronę. Dodatkowo każdej osobie, która ukończyła 65 lat, zamówione produkty dowozimy całkowicie za darmo!

                                     
Unikanie dużych skupisk ludzi jest jednym z rozwiązań i działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa. Zakupy przez telefon wpisują się idealnie w ten zamysł. Chcemy pomagać osobom samotnym, schorowanym, bojącym się o swoje zdrowie i życie!

                                       
BEZKONTAKTOWA DOSTAWA – ZAKUPY PRZEZ TELEFON TARNÓW, NOWY SĄCZ

                      
                                
Dostawa w naszym sklepie jest całkowicie bezkontaktowa, wyjątkiem jest bardzo uważny i ostrożny odbiór gotówki, przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa i higieny. Paczki są dezynfekowane a zakupy zostawione bezpośrednio pod drzwiami.

                  
Produkty pochodzą od lokalnych dostawców, a asortyment jest świeży i sprawdzony, tak by każdy miał wybór otrzymać nie tylko to, co jest konieczne dla życia ale też zdrowe i korzystne dla naszego organizmu. Zdrowe odżywianie jest równie ważne, aby wzmacniać naszą odporność i zmniejszać ryzyko zachorowania. Nasza strona pozwala na dokonanie pełnych zakupów, zarówno spożywczych jak i chemicznych czy kosmetycznych, w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu w Tarnów, Nowy Sącz.

 

Seniorzy, chcemy zadbać o wasze bezpieczeństwo, skorzystajcie z naszej propozycji i zróbcie zakupy przez telefon, dbajcie o siebie! W razie wątpliwości nasz konsultant służy pomocą i wykona zakupy za Was, wystarczy tylko adres zamieszkania, aby za chwilę cieszyć się zakupami pod drzwiami Waszego mieszkania.

Produkt dodany do porównania