SUPERMARKET ONLINE - WSPIERAMY LOKALNYCH PRODUCENTÓW

                   

 Wspieramy lokalnych producentów Tarnów, Nowy Sącz. Kupujemy od rolnika

                         
Pandemia koronawirusa oprócz zakażeń u ludzi, spowodowała także chorobę gospodarki na świecie. Medycyna próbuje stawić czoła wirusowi, a przedsiębiorcy na całym globie walczą o przetrwanie. Paraliż rynkowy, pomijając nieliczne branże, których biznes rozkwitł w dobie zarazy, dotknął przede wszystkim małych i średnich firm, których obecna sytuacja rynkowa wygląda zatrważająco. W związku z tym właściciele firm szukają dobrych rozwiązań i próbują dostosować się do tych nietypowych i nagłych zmian. Lokalni przedsiębiorcy pragną działać pomimo trudności i reorganizują swoje dotychczasowe założenia biznesowe. Pomimo sporej pomysłowości, bez naszego wsparcia, te małe sąsiedzkie sklepiki oraz bazary z lokalną żywnością mogą nie przetrwać. Dlatego tak dużą rolę odgrywa patriotyzm lokalny, a zakupy w naszych pobliskich, niewielkich sklepach i bazarkach prosto od rolników to dla nich szansa na przetrwanie.

                             
Jako supermarket online - wspieramy lokalnych producentów w mieście Tarnów i Nowy Sącz Współpracujemy przy projekcie „od rolnika”, wspierając inicjatywę tarnowskich i sądeckich rolników

                                   
Oferujemy bardzo duży wybór produktów, a w tym zawsze świeże owoce, warzywa, mięso i nabiał, jak również ciepłe pieczywo. Zakupy wykonujemy w lokalnych sąsiedzkich sklepach oraz bezpośrednio od rolników, ktorzy przyczyniają się do podtrzymania polskiej gospodarki, nadszarpniętej przez panującego wirusa.

                           
SUPERMARKET INTERNETOWY OD ROLNIKA TARNÓW, NOWY SĄCZ

                           
Żywność otrzymana prosto od rolników, umożliwia skrócenie łańcucha dostaw bez udziału pośredników. Taki sposób zakupu owoców czy warzyw to szansa na przetrwanie dla wielu małych i średnich gospodarstw rolnych, które stanowią nieodłączny elemement charakterystycznego krajobrazu polskiej wsi. W naszym wspólnym interesie leży, aby w dalszym ciągu oferowały nam swoje produkty. Niestety w obecnym czasie gospodarstwa, które oferują naturalne i nieprzetworzone zapasy, są wypierane przez masowe, uprzemysłowione farmy, z wysoce przetworzoną i tańszą żywnością. Tworzenie i wspieranie inicjatyw sprzyjających utrzymaniu małych tradycyjnych gospodarstw rolnych, przyczynia się do zachowania tradycyjnej polskiej wsi dla przyszłych pokoleń oraz zadbania o jakość samej żywności.

                                     
                           
Małe oraz średnie gospodarstwa mogą pochwalić się sporym potencjałem w zakresie produkcji tradycyjnej i ekologicznej żywności, pozbawionej środków chemicznych i gemetycznych modyfikacji (GMO). Coraz częściej do naszych uszu dobiegają informacje o stosowaniu szkodliwych nawozów chemicznych i ich negatywnym wpływie na organizmy. Na szczęscie ludzie zaczynają sobie zdawać z tego sprawę i coraz więcej osób świadomie wybiera sprawdzonych dostawców rolnych, wdrażających uprawę opartą na stosowaniu środków pochodzenia biologicznego i mineralnego.

                                 
W interesie każdego z nas leżą działania, które pomogą lokalnym firmom i rolnikom przetrwać trudny czas i uratować tyle, na ile jest to możliwe. Jak funkcjonować w tej trudnej, odmiennej rzeczywistości i jak pomóc przedsiębiorcom, którzy stanęli przed decyzją o zamknięciu lokalnych, wieloletnich biznesów?

                                   

LOKALNE PRODUKTY - ZAKUPY ONLINE TARNÓW, NOWY SĄCZ

                    
Sytuacja jest ciężka dla wszystkich. Kryzys powoli dotyka coraz więcej działalności gospodarczych. Zatem jeżeli musimy dokonać zakupów, skorzystać z usługi, to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online, w którym asortyment pozyskujemy od lokalnych i regionalych dostawów, co w efekcie pozwala utrzymać miejsca pracy, generuje podatki i zapewnia podstawy bytności mieszkańców naszego regionu, Tarnowa, Nowego Sącza.
                      
Wysiłki na świecie koncentrują się na wyhamowaniu pandemii wirusa, czego skutkiem jest wprowadzanie kolejnych obostrzeń. Taka konieczność wpływa nietstety negatywnie na gospodarkę i powoduje spowolnienie lub wręcz zatrzymanie funkcjonowania wielu firm i przedsiębiorców. To stwarza zagrożenie dla wieloletnich biznesów i milionów miejsc pracy.

                         
                   
Zaopatrujemy się w najlepszej jakości artykuły spożywcze oraz chemiczne. Stawiamy na zdrowy, świeży i asortyment z lokalnych sklepików i gospodarstw rolnych – nie z dużych marketów. W czasie pandemii pokażmy naszą solidarność i wspólnie wesprzyjmy nasze lokalne firmy. Razem przetrwajmy ten trudny czas!

                     
                              

ODBUDOWA POLSKIEJ GOSPODARKI - KUPUJ OD ROLNIKA - SUPERMARKET INTERNETOWY 

                    
Sprawniejsze funkcjonowanie gospodarki i rozsądne decyzje to miejsca pracy naszych bliskich, przyjaciół, sąsiadów czy znajomych. Pomocą w przetrwaniu tego trudnego okresu, są zakupy i korzystanie z usług lokalnych przedsiębiorców. Nie tylko można w ten sposób wesprzeć ich w tym trudnym okresie ale skorzystać też na tym samemu.
Wielu ludzi odwykło od zakupów w mniejszych sklepach i na bazarach, gdzie swoje produkty promują rolnicy i właściciele małych gospodarstw, oferujący ekologiczną żywność. Sklepy i inne lokalne biznesy przedstawiają szeroki asortyment bardzo dobrych produktów i usług w przystępnych cenach. Takie zakupy to także oszczędność pieniędzy. Galerie handlowe i duże supermarkety dążą do tego, aby przekonać klientów o nieopłacalności zakupów w małym sklepie i utożsamiają je z wysokimi cenami, jednakże rzeczywistość tego nie potwierdza. Jest wiele powodów, dla których warto kupować u lokalnych dostawców.
Zakup u niezależnych przedsiębiorców, w sklepach taki jak nasz, sprawia że do rolników i lokalnych firm trafia znacznie więcej Państwa pieniędzy. To wzmacnia podstawy ekonomiczne każdego z nas. Drobne przedsiębiorstwa są też największymi pracodawcami krajowymi i zapewniają więcej miejsc pracy dla lokalnych mieszkańców.

                    
Dbajmy o siebie wzajemnie i jednoczmy się w tym ciężkim czasie!
#wspieramylokalnybiznes
#odrolnika


Produkt dodany do porównania